Trzecia z rzędu porażka w kiepskim stylu!

Porażka ta powoduje, że cel jaki został nakreślony przed drużyną coraz bardziej się oddala i nadszedł czas na pewne ruchy. W sobotę po meczu w Paczkowie za porozumieniem stron została rozwiązana umowa z dotychczasowym trenerem Arturem Kukuczką. Obowiązki trenera od najbliższego poniedziałku pełnił będzie Maciej Kułak. Arturowi dziękujemy za 22 miesiące pracy z drużyną seniorów a Maćkowi życzymy powodzenia.

Protokół z meczu klasy okręgowej, gr. II

Sparta Paczków - Piast Strzelce Opolskie 2 – 0 (1 – 0)

1 – 0 29’ Krzysztof Niziołek

2 – 0 48’ Łukasz Michaliszyn