Sparing juniorów młodszych

Przy licznie zgromadzonej publiczności ostatni mecz kontrolny przed rozpoczęciem rozgrywek w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych nasi podopieczni rozegrali z drugą drużyną Górnika Zabrze zakończony wynikiem 1 - 4. Warto wspomnieć, iż w barwach  Górnika grali zawodnicy, z którymi nasi chłopcy rywalizowali jako orlicy czy młodzicy m.in. Maciej Chromiński z MKS-u Gogolin czy Adam Niedźwiedź z Herkulesa Kochanowice. Pomimo niedyspozycji kilku kluczowych zawodników, mecz stał na dobrym poziomie i do 78 minuty wszystko mogło się zdarzyć. W końcówce dominowali goście i zdobyli dwie bramki. Życzymy naszym juniorom młodszym sukcesów w lidze!

Sparing nr 8 (juniorzy młodsi)

Strzelce Opolskie 11 marca 2017 roku, godz. 11.00

PIAST Strzelce Opolskie – Górnik Zabrze 1 – 4 (1 – 1)

11’   0 – 1   ? /karny/