Piłkarskie święto w Strzelcach!

Pokaźna wygrana nad rywalem zza miedzy pozwoliła nam cieszyć się z upragnionego awansu do IV ligi. Radość jest jeszcze większa, gdyż zasiadamy na fotelu lidera ponieważ Sparta Paczków przegrała z drugą drużyną PoRaWia Większyce. Przed nami jeszcze ostatnia kolejka i tak naprawdę mecz już o pietruszkę lecz gramy do końca i mamy nadzieję, że z Bodzanowa przywieziemy komplet punktów. Brawo chłopaki, brawo trener!

Protokół z meczu klasy okręgowej, gr. II

„Piast” Strzelce Opolskie – Jedność Rozmierka 5 – 0 (3 – 0)

1 – 0   7’ Grzegorz Chojnowski

2 – 0   9’ Przemysław Karabin