Obóz zimowy - Hiszpania 2019

Wybrzeże Costa Brava, Lloret De Mar, Tossa de Mar, Barcelona i oczywiście Stadion Camp Nou… Ferie zimowe w Hiszpanii, gdzie zimą temperatura powietrza sięga nawet 20 stopni? Tak, wszystko jest możliwe:) Dlatego miło nam poinformować, iż SKS „Piast” Strzelce Opolskie jest organizatorem zimowego obozu sportowego, który odbędzie się w terminie:

26.01 – 04.02 2019 r. w Lloret De Mar (Hiszpania)

Cena obozu: 1800,00 zł

Płatne w ratach na konto klubu:

I rata – 500,00 zł do 30.09.2018 r.

II rata – 500,00 zł do 30.10.2018 r.

III rata – 500,00 zł do 30.11.20018 r.

IV rata – 300,00 zł do 15.12.2018 r.

Stowarzyszenie Klub Sportowy „Piast” Strzelce Opolskie

BANK SPÓŁDZIELCZY w Krapkowicach oddział Strzelce Opolskie

Nr konta: 73 8884 1030 2004 0001 2146 0001

z dopiskiem „Imię i nazwisko – obóz Hiszpania”

Warunkiem uczestnictwa w obozie jest terminowe opłacenie składek członkowskich oraz posiadanie dowodu osobistego lub paszportu oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Istnieje również możliwość wyjazdu rodziców.

Prosimy o rozważne i przemyślane decyzje, gdyż podpisujemy umowę z biurem podróży i w przypadku rezygnacji przepada 50% wartości wyjazdu, a na tydzień przed obozem 100%.

Ilość miejsc ograniczona!

Dodatkowych informacji dotyczących programu, przebiegu obozu oraz warunków uczestnictwa można uzyskać u trenerów naszego klubu oraz kierownika obozu: Grażyna Glapiak tel. 600718091

Organizator zapewnia:

• Zakwaterowanie:

Gwarantujemy zakwaterowanie 7 noclegów w nowoczesnych, sprawdzonych i rekomendowanych hotelach 3*** lub 4 **** o wysokim standardzie, z basenami, usytuowane blisko plaży (na której można prowadzić sesje treningowe) i centrum miasta.

Samopoczucie w hotelach poprawią wieczorne dyskoteki oraz animacje w hotelu dla dzieci i młodzieży. Zdrowy klimat i górskie krajobrazy sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku, możliwości sportowych i pory roku.

• Transport

Przejazd komfortowym autokarem klasy LUX, z klimatyzacją, barem, dvd, wc.

• Wyżywienie:

Trzy posiłki (śniadanie, obiad, kolacja) w formie bufetu szwedzkiego pozwolą nabrać energii na kolejny emocjonujący dzień.

• Treningi

Uczestnicy obozu będą korzystać z najnowocześniejszego kompleksu sportowego. Posiadamy do dyspozycji 14 boisk trawiastych najwyższej jakości. Potwierdzeniem tego jest fakt, iż na boiskach trenuje FC GIRONA z primera division.

• Sparingi

Gwarantujey sparingi z drużynami hiszpańskimi. Każdy rocznik z akademii sportowej rozegra sparingi z Hiszpanami.

• Całodniowa wycieczka do Barcelony wraz ze zwiedzaniem stadionu Camp Nou klubu FC Barcelona.
  • W programie najciekawsze zabytki:
  • Plaza Cataluña
  • Barri Gotic (Dzielnica Gotycka) z Katedrą św. Eulalii i Pałacem Królewskim
  • Plac Hiszpański
  • Port Vel
  • Sagrada Familia
  • Stadion Camp Nou
  • Wycieczka do Tossa De Mar

• Opieka polskiego rezydenta
  • Na obozie codzienne treningi piłkarskie prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów
  • Codzienne treningi 2 x 1,5 h
  • Każda grupa odbędzie sparingi z hiszpańskimi drużynami
  • Asysta polskiego rezydenta podczas każdych treningów, wycieczek i w hotelu
  • Dodatkowo treningi na plaży
  • Woda na każdych treningach
  • Podczas treningów gwarantujemy szereg dodatkowych niespodzianek, w tym wizyta hiszpańskich trenerów
  • Po zakończeniu obozu upominek dla każdego uczestnika wyjazdu

ZAPRASZAMY!   ZAPISY TYLKO DO 30 WRZEŚNIA 2018!