O krok od awansu :)

Kolejny bardzo dobry mecz zagrali nasi zawodnicy pokonując u siebie Czarnych Otmuchów 4-1 i  tym samym przybliżyli się do upragnionego awansu. Umacniamy pozycję wicelidera, lecz do końca rundy wiosennej jeszcze dwa mecze, a rywale gonią ze stratą 5 punktów. Matematycznie jeszcze wszystko jest możliwe. Pewna awansu do VI ligi może być już Sparta Paczków. Jeśli Orzeł Źlinice i Naprzód Ujazd-Niezdrowice dwa razy wygrają, a my wszystko przegramy wtedy możemy tylko o IV lidze pomarzyć... Jeśli dwa razy wygramy, awans jest nasz :)  Jeżeli przegramy lub zremisujemy, a rywale potracą punkty też awansujemy. Wszystko w nogach naszych chłopaków! Trzymajmy kciuki!

Najbliższy derbowy mecz odbędzie się na stadionie MOS w Strzelcach Opolskich już w najbliższą sobotę o godz. 16.00. Rywalem będą sąsiedzi zza miedzy czyli Jedność Rozmierka. Za kartki pauzują Łukasz Glinka i Michał Gembara, więc nie zobaczymy ich w tym meczu. Zapraszamy do kibicowania!

Protokół z meczu klasy okręgowej, gr. II

„Piast” Strzelce Opolskie - Czarni Otmuchów 4 – 1 (3 – 0)

1 – 0   9’ Przemysław Korchut

2 – 0   21’ Przemysław Karabin