Juniorki młodsze na turnieju w Grodkowie

W dniu 18 listopada br. juniorki młodsze naszego Klubu uczestniczyły turnieju halowym organizowanym przez GZ LZS Grodków. Trenerzy naszych dziewcząt zgłosili do turnieju dwie drużyny, które miały przyjemność rywalizować z gospodyniami, UKS-em SAP Brzeg i KS-em Unią Opole A i B.

Wyniki spotkań naszych drużyn:

SKS Piast Strzelce Opolskie A - SKS Piast Strzelce Opolskie B 1-0 (bramka: Aleksandra Łabuda)

SKS Piast Strzelce Opolskie A - UKS SAP Brzeg 0-3

SKS Piast Strzelce Opolskie B - Unia Opole B 1-2 (bramka: Nicole Dyngus)

SKS Piast Strzelce Opolskie A - Unia Opole A 0-2

SKS Piast Strzelce Opolskie B - UKS SAP Brzeg 0-2

GZ LZS Grodków - SKS Piast Strzelce Opolskie A 0-2 (bramki: Paulina Celes, Aleksandra Łabuda)

Unia Opole A - SKS Piast Strzelce Opolskie B 3-1 (bramka: Nicole Dyngus)

GZ LZS Grodków - SKS Piast Strzelce Opolskie B 0-0

Unia Opole B - SKS Piast Strzelce Opolskie A 0-0

Uzyskane rezultaty pozwoliły na zajęcie trzeciego i piątego miejsca w turnieju, Ważniejsze nie osiągnięte miejsce były nabycie kolejnych doświadczeń piłkarskich, tylko stałą rywalizacją i systematycznym treningiem możemy być coraz to lepsi. Na udowodnienie systematycznych postępów nie trzeba będzie długo czekać, 2 grudnia młodziczki a 3 grudnia juniorki młodsze naszego Klubu rozegrają halowy turniej towarzyski tym razem wystąpią w roli gospodarza podejmując zaproszone druzyny w hali sportowej przy ulicy Kozielskiej. Zapraszamy do kibicowania. Szczegóły wkrótce.

W turnieju w Grodkowie uczestniczyły: Natalia Dąbrowska, Nicole Hupa, Nicole Dyngus, Dominika Drucks, Paulina Celes. Aleksandra Łabuda, Wiktoria Wnuk, Jagoda Słotowińska, Michalina Słotwińska, Wiktoria Niciejewska, Justyna Piękoś, Dominika Serej oraz Natalia Gołębiewska.

Trenerzy: Adrian Matuszczyk, Patryk Sowiński

/Relacja i foto: Adrian Matuszczyk/