Grały dziewczyny

Młodziczki naszego Klubu w dniu 10 marca uczestniczyły w kolejnym turnieju z cyklu Mistrzostw Opolszczyzny. Turniej zorganizowany został w Błotnicy strzeleckiej, w którym oprócz naszego zespołu i gospodyń uczestniczyły drużyny: Unii Opole, rolnika Głogówek i Dalii Popielów. Po raz kolejny nasza drużyna była blisko zdobycia punktów z faworytem rozgrywek, zespołem z Głogówka, któremu uległa 0 do 1. Porażki nie udało sie uniknąć w konfrontacji z drużyną Unii Opole, mecze z rówieśniczkami z Błotnicy i Popielowa nasze zawodniczki rozstrzygnęły na swoją korzyść. Dystans punktowy dzielący naszą drużynę od ligowej czołówki - Unii i Rolnika - jest jeszcze do nadrobienia, wszystko rozstrzygać się będzie w kolejnych konfrontacjach, najbliższa zorganizowana będzie w najbliższą sobotę, 17 marca, w Głogówku.

Drużynę Piasta reprezentowały: Nadja Kalisz, Natalia Dąbrowska, Nicole Dyngus, Maja Kierstein, Nicole Hupa i Zuzanna Kusz.

W dniu 11 marca seniorki naszego Klubu zmierzyły się w meczu sparingowym z rówieśniczkami Rolnika Głogówek. Cenny sprawdzian na dwa tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych dał odpowiedź nad czym należy jeszcze popracować na zajęciach treningowych. Wynik 0-8 to odzwierciedlenie rzeczywistej aktualnej różnicy pomiędzy poziomami reprezentującymi przez dwa Kluby, stała i systematyczna praca poparta zaangażowaniem na treningach niewątpliwie będzie zbliżać nasz zespół do najlepszych, a do takich z całą pewnością zalicza się zespól z Głogówka. Na uwagę zwraca fakt, iż nasze Panie miały okazję po raz pierwszy rozegrać mecz piłkarski przy sztucznym świetle.

SKS Piast Strzelce reprezentowały: Oliwia Strutyńska, Paulina Tomczyk, Wiktoria Niciejewska, Justyna Piękoś, Aleksandra Łabuda, Viktoria Wnuk, Dominika Drucks, Magdalena Stach, Sandra Stroba, Roksana Złotkowska, Viktoria Piontek, Nicole Dyngus, Nicola Hupa, Dominika Serej.