Grali Młodzicy

Kolejne rozgrywkowe poniedziałki za nami. Drużyna Piast I podobnie jak seniorzy swój mecz rozgrywała w Ozimku. Szybko zdobyta bramka wróżyła łatwy mecz. Nic bardziej mylnego. Podrażniona drużyna gospodarzy szybko ruszyła do odrabiania strat i jedna z licznych kontr dała gospodarzom bramkę wyrównującą. Od tego momentu to Piast prezentował się coraz lepiej a liczne akcje ofensywne dały kolejne zdobycze bramkowe. W drugiej połowie przy wyniku 5 – 1 dla „Piasta” wdało się kolejny raz rozluźnienie, co szybko ambitny zespół Ozimka wykorzystał strzelając dwie bramki. W ostatnich minutach jednak to „Piast” zadał cios decydujący a spotkanie zakończyło się wynikiem 6 – 3.

Druga drużyna Piasta podejmowała na swoim boisku drużynę „Odry” Opole. Podobnie jak we wcześniejszym spotkaniu z „Unią” Kolonowskie gdzie padł remis 3 – 3 młodsza drużyna Piasta ambitnie goniła niekorzystny wynik, ale tym razem wyżej notowany rywal nie dał sobie strzelić gola i pełna pula punktów pojechała do Opola.

W piątek swój zaległy mecz z Piomarem Tarnów-Przywory rozgrywała pierwsza drużyna młodzików, nie pozostawiając złudzeń swoim rówieśnikom kto rządzi na boisku. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej młodszej młodzieży aż 6-0.

Z kolei w poniedziałek nadszedł czas na wielkie derby, gdzie obie drużyny młodzików musiały stanąć na przeciw siebie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem starszych chłopców z rocznika 2006, która pokonała drugą drużynę 9-1.

PROTOKÓŁ ligi młodzików

Małapanew Ozimek - „Piast I” Strzelce Opolskie 3 – 6 (1 – 4)

3 – 6 60’ Patryk Machura

SKŁAD PIASTA I: Michał Olechnowicz - Jakub Habior, Maksymilian Koteluk, Wojciech Mehlich, Radosław Starczewski, Bartosz Kryś, Jakub Mikołajczyk, Hubert Grzesiński, Stanisław Tomczyk

Na zmiany wchodzili: Krzysztof Opiołka, Dawid Pastuch, Patryk Machura, Kacper Skorupa, Kacper Mostowski

Trener: Andrzej Buczny

„Piast II” Strzelce Opolskie – OKS „Odra I” Opole 2 – 3 (1 – 2)

3’ 0 – 1 Paweł Cebula

12’ 0 – 2 Paweł Cebula

18’ 1 – 2 Wojciech Gałas

41’ 1 – 3 Dominik Kołodziej

42’ 2 – 3 Wojciech Gałas

SKŁAD PIASTA: Bartłomiej Swiętoń/Bartosz Becella - Bartosz Makowski, Wojciech Gałas, Bartosz Kornafel, Michał Miklasz, Kacper Kucharski, Tomasz Kułak, Daniel Stroba, Jan Jelonek

Na zmiany wchodzili: Wiktor Klimek, Marcin Miklasz, Angelo Piękoś, Kamil Zdobylak, Szymon Zając, Tomasz Osadczuk

„Piast I” Strzelce Opolskie – LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory 6 – 0 (3 – 0)

20’ 1 – 0 Jakub Habior

29’ 2 – 0 Patryk Machura

30’ 3 – 0 Patryk Machura

36’ 4 – 0 Bartosz Kryś

48’ 5 – 0 Kacper Wojdyła (sam.)

60' 6-0 Bartosz Kryś

SKŁAD PIASTA I: Michał Olechnowicz - Maksymilian Koteluk, Bartosz Kryś, Jakub Mikołajczyk, Patryk Machura, Kacper Skorupa, Radosław Starczewski, Jakub Habior, Kacper Mostowski

Na zmiany wchodzili: Stanisław Tomczyk, Krzysztof Opiołka

„Piast I” Strzelce Opolskie – „Piast II” Strzelce Opolskie 9 – 1 (3 – 0)

1 – 0 15’ Maksymilian Koteluk

2 – 0 20’ Patryk Machura

3 – 0 24’ Patryk Machura

4 – 0 32’ Wojciech Mehlich

5 – 0 37’ Bartosz Kryś