GŁOSUJEMY NA NASZYCH!!!

Miło nam poinformować, iż w Plebiscycie NTO na SPORTOWCA ROKU 2017 zostało nominowanych, aż czterech przedstawicieli naszego Klubu, a jako drużyna Piast Strzelce Opolskie:

Łukasz Łazarek, piłka nożna, Piast Strzelce Opolskie (NSO.145) SMS pod nr 72355 o treści NSO.145

Nicole Dyngus, piłka nożna, SKS Piast Strzelce Opolskie (NSJ.98) SMS pod nr 72355 o treści NSJ.98

Justin Daniel, piłka nożna, SKS Piast Strzelce Opolskie (NSJ.97) SMS pod nr 72355 o treści NSJ.97

Maciej Kułak, piłka nożna, Piast Strzelce Opolskie (NST.134) SMS pod nr 72355 o treści NST.134

Piast Strzelce Opolskie, piłka nożna (NDO.110) SMS pod nr 72355 o treści NDO.110

Gorąco zachęcamy do głosowania!!!

•Głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu rozpocznie się w poniedziałek, 4 grudnia i będzie trwać do piątku, 29 grudnia do godz. 20.00
•Zwycięzcy w każdej z kategorii, z Opola i z każdego powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
•Finałowe głosowanie będzie trwać do piątku, 19 stycznia 2018 do godz. 20
•Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali Sportowiec Roku Opolszczyzny 9 lutego w Teatrze im. Jana Kochanowskiego. Sportowców nagrodzi też kapituła Niezależnie od wyboru najpopularniejszych sportowców, tytuł najlepszego sportowca naszego regionu przyzna kapituła nagradzając największe sukcesy na sportowych arenach w mijającym roku. Nagrody kapituły funduje Marszałek Województwa Opolskiego.