MKS Gogolin Gospodarze

90'

Kary

Polonia Nysa
Łukasz Mroziński Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
39'
Alan Majerski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
41'
Łukasz Mroziński Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
43'
Dawid Byrski Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „CO TY ODP... Z TĄ KARTKĄ”
66'
Piotr Kowalczyk NIESPORTOWE ZACHOWANIE

Skład wyjściowy

Numer Imię i nazwisko
Michał Czabanowski

Skład rezerwowy

Brak dodanych rezerwowych

Sztab szkoleniowy

Brak zawodników
Imię i nazwisko
Patryk Stasiak Opieka medyczna
Andrzej Polak Trener
Jerzy Olma Kierownik drużyny

Relacja z meczu

Autor:

PoloniaNysa

Utworzono:

REMIS W STRUGACH DESZCZU.

Do Gogolina na kolejny mecz udawaliśmy się z nastawieniem wywiezienia punktów jednak w mocno uszczuplonym składzie spowodowanym plagą kontuzji. Dodatkowo tuż przed meczem ulewny deszcz stworzył dodatkowe utrudnienia na płycie boiska.

Mecz rozpoczęliśmy spokojnie i po kilku składnych akcjach BOBIŃSKI sprytnym strzałem przelobował bramkarza i dał nam prowadzenie. Rywal dążąc do szybkiego wyrównania mocno zaostrzył grę co również udzieliło się naszym zawodnikom. W konsekwencji po kolejnym faulu i dyskusją z sędziami drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał jeszcze w pierwszej połowie MROZIŃSKI i zrobiło się mocno nieciekawie. Od tego momentu broniliśmy się całą drużyną. Świetnie w bramce co chwilę interweniował P. KOWALCZYK. Mądrze rozbijaliśmy ataki gospodarzy jednak precyzyjny strzał Czabanowskiego znalazł drogę do siatki i był remis. Do końca meczu broniliśmy się skutecznie wyprowadzając szybkie kontry. Obustronne próby zmiany wyniku nie przyniosły efektu i mecz zakończył się podziałem punktów.

Był to mecz walki z obu stron rozgrywany na ciężkim, mokrym boisku.

Bramki: BOBIŃSKI (10), Czabanowski (68).

Kartki: Majerski, Mroziński (2), P. Kowalczyk, Byrski.

Skład: P. Kowalczyk, Bateńczuk, W. Bajor, T. Kowalczyk, Perkowski, Majerski, Bobiński, M. Bajor, Pisula, Mroziński, Byrski (48 Ściański). Ponadto Krasowski, Duda.

Wiadomości (utwórz nową)
Dołącz do rozmowy ?